Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y1K00104MST
1812Y1K00104MST
1812Y1K00104MST Knowles Syfer
MLC_Capacitors_Cat.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1812 1000VDC 100NF 20% X7R(2R1)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y1K00104MST Knowles Syfer
Description: 1812 1000VDC 100NF 20% X7R(2R1), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y1K00104MST 1812Y1K00104MST Hersteller : Knowles Syfer MLC_Capacitors_Cat.pdf Description: 1812 1000VDC 100NF 20% X7R(2R1)
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 1303 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
1812Y1K00104MST Hersteller : Knowles Syfer PSL.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 1000Vdc 100nF ±20% X7R(2R1) AEC-Q200