Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y1K00223JXT
1812Y1K00223JXT
1812Y1K00223JXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y1K00223JXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.022 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y1K00223JXT 1812Y1K00223JXT Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 0.022uF X7R 1812 5percent
auf Bestellung 315 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
1812Y1K00223JXT 1812Y1K00223JXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.022 µF