Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y1K00473KJT
1812Y1K00473KJT
1812Y1K00473KJT Knowles Syfer
C0G-NP0.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.047 µF
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y1K00473KJT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.047 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y1K00473KJT 1812Y1K00473KJT Hersteller : Knowles Syfer C0G-NP0.aspx Description: CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.047 µF