Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y2000105KJTWS2
1812Y2000105KJTWS2
1812Y2000105KJTWS2 Knowles Syfer
StackiCap
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1UF 200V X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y2000105KJTWS2 Knowles Syfer
Description: CAP CER 1UF 200V X7R 1812, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y2000105KJTWS2 1812Y2000105KJTWS2 Hersteller : Knowles Syfer StackiCap Description: CAP CER 1UF 200V X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF