Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y2500824KJTWS2
1812Y2500824KJTWS2
1812Y2500824KJTWS2 Knowles Syfer
StackiCap
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1812 250VDC 820NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 0.82 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y2500824KJTWS2 Knowles Syfer
Description: 1812 250VDC 820NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.138" (3.50mm), Capacitance: 0.82 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y2500824KJTWS2 1812Y2500824KJTWS2 Hersteller : Knowles Syfer StackiCap Description: 1812 250VDC 820NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Capacitance: 0.82 µF