Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 1812Y2K00102KNT
1812Y2K00102KNT
1812Y2K00102KNT Syfer Technology
483443614576281x8r.aspx.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 0.001uF 2000V X8R 10% Pad SMD 1812 FlexiCap 150°C T/R
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y2K00102KNT Syfer Technology
Description: CAP CER 1000PF 2KV X8R 1812, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y2K00102KNT 1812Y2K00102KNT Hersteller : Syfer Technology 483443614576281x8r.aspx.pdf Cap Ceramic 0.001uF 2000V X8R 10% Pad SMD 1812 FlexiCap 150°C T/R
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 861 Stücke:
1812Y2K00102KNT 1812Y2K00102KNT Hersteller : Knowles Syfer X8R.aspx Description: CAP CER 1000PF 2KV X8R 1812
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 1000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X8R
Capacitance: 1000 pF