Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y2K00102KST
1812Y2K00102KST
1812Y2K00102KST Knowles Syfer
AEC-Q200
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1812 2000VDC 1NF 10% X7R(2R1) AE
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y2K00102KST Knowles Syfer
Description: 1812 2000VDC 1NF 10% X7R(2R1) AE, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y2K00102KST 1812Y2K00102KST Hersteller : Knowles Syfer AEC-Q200 Description: 1812 2000VDC 1NF 10% X7R(2R1) AE
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 703 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
1812Y2K00102KST Hersteller : Knowles Syfer AEC-Q200 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 2000Vdc 1nF +/-10% X7R(2R1) AEC-Q200