Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y2K00222KST
1812Y2K00222KST
1812Y2K00222KST Knowles Syfer
X2Y-Filters
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y2K00222KST Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y2K00222KST 1812Y2K00222KST Hersteller : Knowles Syfer X2Y-Filters Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 2323 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
1812Y2K00222KST 1812Y2K00222KST Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2kV 2200pF X7R 1812 10percent