Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y2K00332KXT
1812Y2K00332KXT
1812Y2K00332KXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y2K00332KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 1812, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 3300 pF.
Weitere Produktangebote 1812Y2K00332KXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y2K00332KXT 1812Y2K00332KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 3300 pF
Produkt ist nicht verfügbar
1812Y2K00332KXT 1812Y2K00332KXT Hersteller : Syfer tandardMLCCDatasheet-369797.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2kV 3300pF X7R 1812 10percent