Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y3K00152KXT
1812Y3K00152KXT
1812Y3K00152KXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1500PF 3KV X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y3K00152KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 1500PF 3KV X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y3K00152KXT 1812Y3K00152KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 1500PF 3KV X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
auf Bestellung 864 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
1812Y3K00152KXT 1812Y3K00152KXT Hersteller : Syfer tandardMLCCDatasheet-369797.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kV 1500pF X7R 1812 10percent
auf Bestellung 521 Stücke:
1812Y3K00152KXT 1812Y3K00152KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kV 1500pF X7R 1812 10percent