Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 1812Y3K00470JCT
1812Y3K00470JCT
1812Y3K00470JCT Syfer Technology
standardmlccdatasheet-v6.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 47pF 3000V C0G 5% Pad SMD 1812 FlexiCap 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y3K00470JCT Syfer Technology
Description: CAP CER 47PF 3KV C0G/NP0 1812, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 47 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y3K00470JCT 1812Y3K00470JCT Hersteller : Syfer Technology standardmlccdatasheet-v6.pdf Cap Ceramic 47pF 3000V C0G 5% Pad SMD 1812 FlexiCap 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
1812Y3K00470JCT 1812Y3K00470JCT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 47PF 3KV C0G/NP0 1812
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 47 pF
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Capacitance: 47 pF
Mindestbestellmenge: 7
1812Y3K00470JCT 1812Y3K00470JCT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 47PF 3KV 10% 1812