Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y5K00122KST
1812Y5K00122KST
1812Y5K00122KST Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1812 5000VDC 1.2NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.126" (3.20mm)
Capacitance: 1200 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y5K00122KST Knowles Syfer
Description: 1812 5000VDC 1.2NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.126" (3.20mm), Capacitance: 1200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y5K00122KST 1812Y5K00122KST Hersteller : Knowles Syfer KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm Description: 1812 5000VDC 1.2NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1200 pF