Produkte > KNOWLES SYFER > 1812Y6300104KZT
1812Y6300104KZT
1812Y6300104KZT Knowles Syfer
Hiteca%E2%84%A2-Multilayer-Ceramic-Capacitors
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 630V 1812
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812Y6300104KZT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 630V 1812, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812Y6300104KZT 1812Y6300104KZT Hersteller : Knowles Syfer Hiteca_Datasheet-2941920.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .1UF 630V 10% 1812
auf Bestellung 260 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
1812Y6300104KZT 1812Y6300104KZT Hersteller : Knowles Syfer Hiteca%E2%84%A2-Multilayer-Ceramic-Capacitors Description: CAP CER 0.1UF 630V 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF