Produkte > KNOWLES SYFER > 1812YA250331KSTSYX
1812YA250331KSTSYX
1812YA250331KSTSYX Knowles Syfer
1812YA250331KSTSYX.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.195" L x 0.126" W (4.95mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 330 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812YA250331KSTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.195" L x 0.126" W (4.95mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 330 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812YA250331KSTSYX 1812YA250331KSTSYX Hersteller : Knowles Syfer 1812YA250331KSTSYX.pdf Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Capacitance: 330 pF