Produkte > KNOWLES SYFER > 1812YA250472KSTSYX
1812YA250472KSTSYX
1812YA250472KSTSYX Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1812YA250472KSTSYX
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.195" L x 0.126" W (4.95mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 1254 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1812YA250472KSTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.195" L x 0.126" W (4.95mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 4700 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1812YA250472KSTSYX Hersteller : Knowles Syfer Knowles_EnhancedSafetyDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 Safety 305Vac X1, 250Vac Y2 TUV/UL certified 4.7nF 10% X7R(2R1) to AEC-Q200
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
1812YA250472KSTSYX 1812YA250472KSTSYX Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1812YA250472KSTSYX Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Capacitance: 4700 pF