Produkte > 182 > 18251A362JAT2A
18251A362JAT2A
C0GNP0-Dielectric.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18251A362JAT2A
Description: CAP CER 3600PF 100V NP0 1825, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 3600 pF.
Weitere Produktangebote 18251A362JAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18251A362JAT2A 18251A362JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components 14c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 0.0036uF 100V C0G 5% Pad SMD 1825 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
18251A362JAT2A 18251A362JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 3600PF 100V NP0 1825
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 3600 pF
Produkt ist nicht verfügbar
18251A362JAT2A 18251A362JAT2A Hersteller : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3600pF C0G 1825 5% Tol