Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 18251A822JAT2A
18251A822JAT2A
18251A822JAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0082uF 100V C0G 5% Pad SMD 1825 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18251A822JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1825, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.21mm), Capacitance: 8200 pF.
Weitere Produktangebote 18251A822JAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18251A822JAT2A 18251A822JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1825
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.21mm)
Capacitance: 8200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
18251A822JAT2A 18251A822JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0_Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM44CCG2A822JV NEW GLOBAL PN 100V 8200p A 581-KGM44CCG2A822JV