Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 18255A223KAT2A
18255A223KAT2A
18255A223KAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.022uF 50V C0G 10% Pad SMD 1825 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18255A223KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 1825, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.21mm), Capacitance: 0.022 µF.
Weitere Produktangebote 18255A223KAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18255A223KAT2A 18255A223KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 1825
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.21mm)
Capacitance: 0.022 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF
18255A223KAT2A 18255A223KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0_KGM-3216332.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM44CCG1H223KV NEW GLOBAL PN 50V .022uF A 581-KGM44CCG1H223KV