Produkte > KYOCERA AVX > 18255C155KAT2A
18255C155KAT2A
18255C155KAT2A KYOCERA AVX
X7RDielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.5UF 50V X7R 1825
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 1.5 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18255C155KAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.5UF 50V X7R 1825, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 1.5 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18255C155KAT2A 18255C155KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 1.5uF 50V X7R 10% Pad SMD 1825 125°C T/R
auf Bestellung 781 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 93
auf Bestellung 781 Stücke:
Mindestbestellmenge: 68
18255C155KAT2A 18255C155KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 1.5UF 50V X7R 1825
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1.5 µF
auf Bestellung 1928 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
Produkt ist nicht verfügbar
18255C155KAT2A 18255C155KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.5uF X7R 1825 1 0% Tol