Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1825AC103MAT2A
1825AC103MAT2A
1825AC103MAT2A KYOCERA AVX Components
avx-hv_mlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 1000V X7R 20% Pad SMD 1825 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825AC103MAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R 1825, Tolerance: ±20%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.248" W (4.60mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.21mm), Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 1825AC103MAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1825AC103MAT2A 1825AC103MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX HVKGM.pdf Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R 1825
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.248" W (4.60mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.21mm)
Capacitance: 10000 pF