Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1825AC104KAZ1A
1825AC104KAZ1A
1825AC104KAZ1A KYOCERA AVX Components
hv-flexitermmlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1825 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 881 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 155
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825AC104KAZ1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1825, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.248" W (4.60mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1825AC104KAZ1A 1825AC104KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX Components hv-flexitermmlcc.pdf Cap Ceramic 0.1uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1825 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 881 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 147
1825AC104KAZ1A 1825AC104KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX HV-FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1825
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.248" W (4.60mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 2000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 88
Mindestbestellmenge: 71
Mindestbestellmenge: 66
1825AC104KAZ1A 1825AC104KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX HV_FlexitermMLCC-3162604.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 0.1uF X7R 1825 10% Flex Soft
Mindestbestellmenge: 2
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Mindestbestellmenge: 8
1825AC104KAZ1A 1825AC104KAZ1A Hersteller : AVX HV_FlexitermMLCC-777094.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 0.1uF X7R 1825 10% Flex Soft
auf Bestellung 251 Stücke: