Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1825CC154KAT1A
1825CC154KAT1A
1825CC154KAT1A KYOCERA AVX Components
avx-hv_mlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.15uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 1825 125°C T/R
auf Bestellung 703 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 289
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825CC154KAT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.15UF 630V X7R 1825, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1825CC154KAT1A 1825CC154KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 0.15uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 1825 125°C T/R
auf Bestellung 703 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 285
1825CC154KAT1A 1825CC154KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 0.15UF 630V X7R 1825
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
auf Bestellung 791 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
Produkt ist nicht verfügbar
1825CC154KAT1A 1825CC154KAT1A Hersteller : Kyocera AVX AVX_HV_MLCC-3084817.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 0.15uF X7R 1825 10%