Produkte > KYOCERA AVX > 1825GC103MAT1A
1825GC103MAT1A
1825GC103MAT1A Kyocera AVX
AVX-HV_MLCC.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2KV .01uF X7R 1825 2 0% Tol HV
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825GC103MAT1A Kyocera AVX
Description: CAP CER 10000PF 2KV X7R 1825, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 1825GC103MAT1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1825GC103MAT1A 1825GC103MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 0.01uF 2000V X7R 20% Pad SMD 1825 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
1825GC103MAT1A 1825GC103MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 10000PF 2KV X7R 1825
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 10000 pF