Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1825HC103KAZ1A
1825HC103KAZ1A
1825HC103KAZ1A KYOCERA AVX Components
hv-flexitermmlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 3000V X7R 10% Pad SMD 1825 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825HC103KAZ1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10000PF 3KV X7R 1825, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.248" W (4.60mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1825HC103KAZ1A 1825HC103KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX Components hv-flexitermmlcc.pdf Cap Ceramic 0.01uF 3000V X7R 10% Pad SMD 1825 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
1825HC103KAZ1A 1825HC103KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX HV-FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 10000PF 3KV X7R 1825
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.248" W (4.60mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 2500 Stücke:
1825HC103KAZ1A 1825HC103KAZ1A Hersteller : Kyocera AVX HV-FlexitermMLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kV 0.01uF X7R 1825 10% Flex Soft
auf Bestellung 1956 Stücke:
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Mindestbestellmenge: 4