Produkte > KYOCERA AVX > 1825JC102KAT2A
1825JC102KAT2A
1825JC102KAT2A KYOCERA AVX
AVX-HV_MLCC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 4KV X7R 1825
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 23500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825JC102KAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 4KV X7R 1825, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1825JC102KAT2A 1825JC102KAT2A Hersteller : Kyocera AVX AVX_HV_MLCC-3084817.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4kV 1000pF X7R 1825 10%
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
1825JC102KAT2A 1825JC102KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 1000PF 4KV X7R 1825
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 23635 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
1825JC102KAT2A 1825JC102KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components 22avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 0.001uF 4000V X7R 10% Pad SMD 1825 125°C T/R
auf Bestellung 9 Stücke:
auf Bestellung 9 Stücke:
auf Bestellung 60 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar