Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1825N102K202NT
1825N102K202NT
1825N102K202NT Knowles Novacap
Hi-Rel-C0G.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 1000PF 2KV C0G/NP0 1825
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.080" (2.03mm)
Capacitance: 1000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825N102K202NT Knowles Novacap
Description: CAP CER 1000PF 2KV C0G/NP0 1825, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.080" (2.03mm), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote 1825N102K202NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1825N102K202NT 1825N102K202NT Hersteller : Knowles Novacap Hi-Rel-C0G.aspx Description: CAP CER 1000PF 2KV C0G/NP0 1825
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
1825N102K202NT 1825N102K202NT Hersteller : Knowles Novacap Comm_Chip_C0G_16V_10kVdc-1323704.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000 2000V 10%