Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1825PC474KAT1A
1825PC474KAT1A
1825PC474KAT1A KYOCERA AVX Components
tipandring.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.47uF 250V X7R 10% Pad SMD 1825 125°C T/R
auf Bestellung 324 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 146
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825PC474KAT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.47UF 250V X7R 1825, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1825PC474KAT1A 1825PC474KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components tipandring.pdf Cap Ceramic 0.47uF 250V X7R 10% Pad SMD 1825 125°C T/R
auf Bestellung 324 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 125
1825PC474KAT1A 1825PC474KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX TipAndRing.pdf Description: CAP CER 0.47UF 250V X7R 1825
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 364 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Produkt ist nicht verfügbar
1825PC474KAT1A 1825PC474KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX TipAndRing.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V .47uF X7R 1825 10% Tol