Produkte > KNOWLES SYFER > 1825Y5K00222KST
1825Y5K00222KST
1825Y5K00222KST Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1825 5000VDC 2.2NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1825Y5K00222KST Knowles Syfer
Description: 1825 5000VDC 2.2NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1825Y5K00222KST 1825Y5K00222KST Hersteller : Knowles Syfer KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm Description: 1825 5000VDC 2.2NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF