Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 1850BL15A050001E
1850BL15A050001E
1850BL15A050001E Johanson Technology Inc.
1850BL15A050.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 1.7GHZ-2GHZ 50/50 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.7GHz ~ 2GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm
Insertion Loss (Max): 1.0dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±10°
auf Bestellung 3778 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1850BL15A050001E Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 1.7GHZ-2GHZ 50/50 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.7GHz ~ 2GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 1.0dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±10°.
Weitere Produktangebote 1850BL15A050001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.7GHz ~ 2GHz