Produkte > CORNELL DUBILIER > 185103J100RAB-F
185103J100RAB-F
185103J100RAB-F Cornell Dubilier
168-185.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.01uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 185103J100RAB-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm).
Weitere Produktangebote 185103J100RAB-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
185103J100RAB-F 185103J100RAB-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 168-185.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
185103J100RAB-F 185103J100RAB-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 168-185.pdf Film Capacitors 0.01uF 100V