Produkte > CORNELL DUBILIER > 185333J250RCA-F
185333J250RCA-F
185333J250RCA-F Cornell Dubilier
168185.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.033uF 250V PET 5% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Wound 5mm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 185333J250RCA-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm).
Weitere Produktangebote 185333J250RCA-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
185333J250RCA-F 185333J250RCA-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 168-185.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
185333J250RCA-F 185333J250RCA-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 168-185.pdf Film Capacitors 0.033uF 250V
185333J250RCA-F 185333J250RCA-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 168_185.pdf Film Capacitors 0.033uF 250V