Produkte > GRAYHILL > 19101-12UL
19101-12UL
19101-12UL Grayhill
7db2d6_3b57532f2c784f888cd1782c1c36690d.pdf
Hersteller: Grayhill
Single Deck Rotary Switch
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 19101-12UL Grayhill
Description: SWITCH ROTARY 12POS 15A 120V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A (AC), 1A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 12, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Actuator Length: 12.70mm, Actuator Type: Flatted (6.35mm Dia), Angle of Throw: 30°, Number of Decks: 1, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP11T, Contact Material: Silver Alloy, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Continuous, Depth Behind Panel: 24.13mm, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 120 V, Voltage Rating - DC: 120 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
19101-12UL Hersteller : GRAYHILL / PARTNER STOCK 4437632.pdf Description: GRAYHILL / PARTNER STOCK - 19101-12UL - ROTARY SWITCH 12 POSITION SP12T 15A
tariffCode: 85365080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 34 Stücke:
19101-12UL 19101-12UL Hersteller : Grayhill Inc. 19-Datasheet Description: SWITCH ROTARY 12POS 15A 120V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A (AC), 1A (DC)
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 12
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Actuator Length: 12.70mm
Actuator Type: Flatted (6.35mm Dia)
Angle of Throw: 30°
Number of Decks: 1
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP11T
Contact Material: Silver Alloy
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Continuous
Depth Behind Panel: 24.13mm
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 120 V
Voltage Rating - DC: 120 V