1DA101JEC Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100ohm 5% 3000 Beta EPOXY COATED
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1DA101JEC Vishay / Ametherm
Description: THERMISTOR NTC 100OHM 2891K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 2.5mm Dia x 1.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, B0/50: 2859K, B25/50: 2891K, B25/85: 2916K, B25/100: 2924K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100, Resistance Tolerance: ±10%, B25/75: 2910K, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 500 mW.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1DA101J-EC | Hersteller : Ametherm |
auf Bestellung 460 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |