Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > 1ED020I12FAXUMA2
1ED020I12FAXUMA2 Infineon Technologies
1ED020I12FA_Rev3.0_05-21-13.pdf
Hersteller: Infineon Technologies
Single IGBT Driver IC
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1ED020I12FAXUMA2 Infineon Technologies
Description: DGTL ISO 4.5KV 1CH GT DVR DSO20, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Technology: Magnetic Coupling, Current - Output High, Low: 2A, 2A, Voltage - Isolation: 4500Vrms, Supplier Device Package: PG-DSO-20, Rise / Fall Time (Typ): 30ns, 50ns, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Voltage - Output Supply: 13V ~ 20V, Grade: Automotive.
Weitere Produktangebote 1ED020I12FAXUMA2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Magnetic Coupling
Current - Output High, Low: 2A, 2A
Voltage - Isolation: 4500Vrms
Supplier Device Package: PG-DSO-20
Rise / Fall Time (Typ): 30ns, 50ns
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
Voltage - Output Supply: 13V ~ 20V