1N5265BDO35
1N5265BDO35 Microsemi Corporation
1N5221%20-%201N5281B%2C%20e3%20DO-35.pdf
Hersteller: Microsemi Corporation
Description: DIODE ZENER 62V 500MW DO204AH
Tolerance: ±5%
Packaging: Bag
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 62 V
Impedance (Max) (Zzt): 185 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35)
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 47 V
auf Bestellung 8938 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1N5265BDO35 Microsemi Corporation
Description: DIODE ZENER 62V 500MW DO204AH, Tolerance: ±5%, Packaging: Bag, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 62 V, Impedance (Max) (Zzt): 185 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35), Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 47 V.
Weitere Produktangebote 1N5265BDO35
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1N5265B (DO-35) 1N5265B (DO-35) Hersteller : Microsemi Commercial Components Group 1N5221%20-%201N5281B,%20e3%20DO-35.pdf Description: DIODE ZENER 62V 500MW DO35