Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1N5937B_R2_00001
1N5937B_R2_00001
1N5937B_R2_00001 Panjit International Inc.
1N5921B_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 33V 1.5W DO41
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 33 Ohms
Supplier Device Package: DO-41
Part Status: Active
Power - Max: 1.5 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 25.1 V
auf Bestellung 4796 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 39
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1N5937B_R2_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 33V 1.5W DO41, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 33 Ohms, Supplier Device Package: DO-41, Part Status: Active, Power - Max: 1.5 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 25.1 V.
Weitere Produktangebote 1N5937B_R2_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1N5937B_R2_00001 1N5937B_R2_00001 Hersteller : Panjit International Inc. 1N5921B_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 33V 1.5W DO41
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 33 Ohms
Supplier Device Package: DO-41
Part Status: Active
Power - Max: 1.5 W
Produkt ist nicht verfügbar
1N5937B_R2_00001 1N5937B_R2_00001 Hersteller : Panjit 1N5921B_SERIES-1874898.pdf Zener Diodes 1500mW,ZENER,DO-41,33V