Produkte > NEXPERIA > 1PS79SB70,315
1PS79SB70,315
1PS79SB70,315 Nexperia
1ps79sb70.pdf
Hersteller: Nexperia
Diode Schottky 0.07A 2-Pin SC-79 T/R
auf Bestellung 320000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1PS79SB70,315 Nexperia
Description: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 70mA, Supplier Device Package: SOD-523, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 15 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 70 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1PS79SB70,315 1PS79SB70,315 Hersteller : Nexperia 1ps79sb70.pdf Diode Schottky 0.07A 2-Pin SC-79 T/R
auf Bestellung 304000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
1PS79SB70,315 1PS79SB70,315 Hersteller : NXP 1PS79SB70.pdf Schottky, 0.7A 70V Vf=0.41V@1mA SOD-523 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
auf Bestellung 57 Stücke:
Mindestbestellmenge: 29
Mindestbestellmenge: 8
1PS79SB70,315 1PS79SB70,315 Hersteller : Nexperia USA Inc. 1PS79SB70.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD523
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 70mA
Supplier Device Package: SOD-523
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 15 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 70 V
Mindestbestellmenge: 48
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active