Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > 1SMB10CA TR13 PBFREE
1SMB10CA TR13 PBFREE
1SMB10CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
1smb5.0ca_170ca.pdf
Hersteller: Central Semiconductor
TVS Diode Single Bi-Dir 10V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB10CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
Description: 600W 10V SMD TRANSIENT VOLTAGE S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 35.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: SMB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1SMB10CA TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1SMB10CA TR13 PBFREE 1SMB10CA TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp Description: 600W 10V SMD TRANSIENT VOLTAGE S
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 35.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: SMB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
1SMB10CA TR13 PBFREE 1SMB10CA TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600 Watt Bi TVS 100A 10Vrwm 12.8V