Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 1SMB110CA TR13 TIN/LEAD
1SMB110CA TR13 TIN/LEAD
1SMB110CA TR13 TIN/LEAD Central Semiconductor Corp
1SMB5.0CA_170CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V
Supplier Device Package: SMB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB110CA TR13 TIN/LEAD Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V, Supplier Device Package: SMB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 122V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMB
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
1SMB110CA TR13 TIN/LEAD 1SMB110CA TR13 TIN/LEAD Hersteller : Central Semiconductor get_document-1518587.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 100A 110Vrwm 140.5V 5.0uA 177V 3.4A