Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 1SMB12CA TR13 PBFREE
1SMB12CA TR13 PBFREE
1SMB12CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
1SMB5.0CA_170CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: SMB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 236 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB12CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: SMB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1SMB12CA TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMB
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
1SMB12CA TR13 PBFREE 1SMB12CA TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 1SMB5.0CA_170CA.PDF ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600 Watt Bi TVS 100A 130Vrwm 165.5V