Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 1SMB14CA TR13 TIN/LEAD
1SMB14CA TR13 TIN/LEAD
1SMB14CA TR13 TIN/LEAD Central Semiconductor Corp
1SMB5.0CA_170CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: SMB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB14CA TR13 TIN/LEAD Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: SMB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1SMB14CA TR13 TIN/LEAD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMB
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
1SMB14CA TR13 TIN/LEAD 1SMB14CA TR13 TIN/LEAD Hersteller : Central Semiconductor 1smb5.0ca_170ca-1652544.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600 Watt Bi TVS 100A 14Vrwm 17.9V