Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 1SMB170A TR13 PBFREE
1SMB170A TR13 PBFREE
1SMB170A TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
1SMB5.0A_170A.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC SMB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V
Supplier Device Package: SMB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 189V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 472 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB170A TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V, Supplier Device Package: SMB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 189V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1SMB170A TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1SMB170A TR13 PBFREE 1SMB170A TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp 1SMB5.0A_170A.PDF Description: TVS DIODE 170VWM 275VC SMB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMB
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
1SMB170A TR13 PBFREE 1SMB170A TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 1SMB5.0A_170A.PDF ESD Suppressors / TVS Diodes 600 Watt Uni TVS 100A 170Vrwm 217.5V