Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1SMB2EZ24_R1_00001
1SMB2EZ24_R1_00001
1SMB2EZ24_R1_00001 Panjit International Inc.
1SMB2EZ6.8_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 24V 2W DO214AA
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 13 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Power - Max: 2 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 18.2 V
auf Bestellung 708 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB2EZ24_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 24V 2W DO214AA, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 13 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Power - Max: 2 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 18.2 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1SMB2EZ24_R1_00001 1SMB2EZ24_R1_00001 Hersteller : Panjit 11BC3AE018E832FACA4454AAFD7DB357E5D843388981F2B868681BF2E2FAD3D9.pdf Zener Diodes 2000mW,ZENER,SMB,24V
auf Bestellung 376 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
1SMB2EZ24_R1_00001 1SMB2EZ24_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. 1SMB2EZ6.8_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 24V 2W DO214AA
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 13 Ohms
Power - Max: 2 W
auf Bestellung 550 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 2W; 24V; SMD; reel,tape; SMB; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 2W
Zener voltage: 24V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%