Produkte > PANJIT > 1SMB2EZ33_R2_00001
1SMB2EZ33_R2_00001
1SMB2EZ33_R2_00001 Panjit
1D18ED53C92BF35AA2E0D8F1AAC962D1ED6C7DF9DE011FD6BC8E2A9FA6835C14.pdf
Hersteller: Panjit
Zener Diodes 2000mW ZENER 33V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB2EZ33_R2_00001 Panjit
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 2W; 33V; SMD; reel,tape; SMB; single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 2W, Zener voltage: 33V, Mounting: SMD, Tolerance: ±5%, Kind of package: reel; tape, Case: SMB, Semiconductor structure: single diode.
Weitere Produktangebote 1SMB2EZ33_R2_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1SMB2EZ33-R2-00001 1SMB2EZ33-R2-00001 Hersteller : Panjit 1SMB2EZ6.8_SERIES-1874965.pdf Zener Diodes
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 2W; 33V; SMD; reel,tape; SMB; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 2W
Zener voltage: 33V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%