Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1SMB3EZ10_R1_00001
1SMB3EZ10_R1_00001
1SMB3EZ10_R1_00001 Panjit International Inc.
1SMB3EZ5.6_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 10V 3W DO214AA
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 7.6 V
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB3EZ10_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 10V 3W DO214AA, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Part Status: Active, Power - Max: 3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 7.6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1SMB3EZ10_R1_00001 1SMB3EZ10_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. 1SMB3EZ5.6_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 10V 3W DO214AA
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
auf Bestellung 1580 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
1SMB3EZ10_R1_00001 1SMB3EZ10_R1_00001 Hersteller : Panjit 85AEB9384220C3CB86C41447692CC29C907FF352BB90066CAE74E5A8566F72C6.pdf Zener Diodes 3000mW,ZENER,SMB,10V