Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1SMB3EZ13-AU_R1_000A1
1SMB3EZ13-AU_R1_000A1
1SMB3EZ13-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
1SMB3EZ5.6-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION SILICO
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V
Impedance (Max) (Zzt): 5 Ohms
Supplier Device Package: SMB (DO-214AA)
Grade: Automotive
Power - Max: 3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 9.9 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB3EZ13-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION SILICO, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V, Impedance (Max) (Zzt): 5 Ohms, Supplier Device Package: SMB (DO-214AA), Grade: Automotive, Power - Max: 3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 9.9 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 5 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 3 W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1476 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
1SMB3EZ13-AU_R1_000A1 1SMB3EZ13-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 215A1128951AE86DF4C77F234CD8CD605D7C7DAC964747472EA8B1288763F262.pdf Zener Diodes 3000mW,ZENER,SMB,13V