Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1SMB3EZ18_R1_00001
1SMB3EZ18_R1_00001
1SMB3EZ18_R1_00001 Panjit International Inc.
1SMB3EZ5.6_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION SILICO
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms
Supplier Device Package: SMB (DO-214AA)
Power - Max: 3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 13.7 V
auf Bestellung 130 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB3EZ18_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION SILICO, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms, Supplier Device Package: SMB (DO-214AA), Power - Max: 3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 13.7 V.
Weitere Produktangebote 1SMB3EZ18_R1_00001
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms
Power - Max: 3 W
Produkt ist nicht verfügbar
1SMB3EZ18_R1_00001 1SMB3EZ18_R1_00001 Hersteller : Panjit 1SMB3EZ5.6_SERIES-1875094.pdf Zener Diodes 3000mW,ZENER,SMB,18V