Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1SMB3EZ27-AU_R1_000A1
1SMB3EZ27-AU_R1_000A1
1SMB3EZ27-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
1SMB3EZ5.6-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION SILICO
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SMB (DO-214AA)
Grade: Automotive
Power - Max: 3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 20.6 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB3EZ27-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION SILICO, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SMB (DO-214AA), Grade: Automotive, Power - Max: 3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 20.6 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote 1SMB3EZ27-AU_R1_000A1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 3 W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
1SMB3EZ27-AU_R1_000A1 1SMB3EZ27-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit D57DC10FE2A6C991F44429A9CC62EB6E7ECAEFFE39A350B8EE4129AE66E0A61F.pdf Zener Diodes 3000mW,ZENER,SMB,27V
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 3W; 27V; SMD; reel,tape; SMB; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 3W
Zener voltage: 27V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%