Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1SMB3EZ6.2_R1_00001
1SMB3EZ6.2_R1_00001
1SMB3EZ6.2_R1_00001 Panjit International Inc.
1SMB3EZ5.6_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION SILICO
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Power - Max: 3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 4 V
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB3EZ6.2_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION SILICO, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Power - Max: 3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 4 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms
Power - Max: 3 W
auf Bestellung 1414 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
1SMB3EZ6.2_R1_00001 1SMB3EZ6.2_R1_00001 Hersteller : Panjit 1SMB3EZ5.6_SERIES-1875382.pdf Zener Diodes 3000mW,ZENER,SMB,6.2V