Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 1SMC33CA TR13 PBFREE
1SMC33CA TR13 PBFREE
1SMC33CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
1SMC5.0CA_170CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMC33CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1SMC33CA TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
1SMC33CA TR13 PBFREE 1SMC33CA TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 1SMC5.0CA_170CA.PDF ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W Uni TVS 33Vrwm 42.2V